Kleje do billboardów Klej Burgoplak

Burgoplak

Op. zł/1kg (netto) cena opakowania (netto) cena opakowania (brutto)
1 kg 46,00 zł 46,00 zł 56,58 zł
5 kg 42,90 zł 214,50 zł 263,84 zł
10 kg 43,40 zł 434,00 zł 533,82 zł

Opakowania: 1 kg, 5 kg, 10kg, 20kg

BURGOPLAK jest wodnistą, rozmiękczającą i rozpuszczającą dyspersją sztucznego tworzywa na bazie Terpolymeru, Vinylacetatu, Ethylenu i Akrylu kwasowego.

DANE TECHNICZNE

Struktura: płynna
Kolor: biały
Wartość ph : 5,0 – 6,3
Gęstość: 1,025 – 1,035 g/ ml
Lepkość: 9000 – 16000 mPa s
Wielkość cząsteczek: 0,1 – 0,8 Ŋm
Odporność na mróz: wrażliwy na mróz
Min. temp. Tworzące powłokę: 0 C
Zużycie: średnio ok. 2,5 kg na 12 m kw.
Właściwości powłoki:
Wygląd: przejrzysty błyszczący
Powierzchnia: mocnoklejąca
Przenikanie temp. Przez szkło Tg : około –35 C

ZASTOSOWANIE

BURGOPLAK posiada bardzo dobrą przyczepność na różnych materiałach, szczególnie na metalu i powierzchniach z tworzyw sztucznych.
Może być stosowany jako środek klejący i stabilny nie starzejący się klej do wyrównywania powierzchni. Posiada również doskonałe walory przy spajaniu i przyleganiu. Preparat służy również jako surowiec do wytwarzania klejących powierzchni oraz kleju do wykładzin podłogowych i ściennych, szczególnie dywanów i wykładzin PCV.

Zaleca się do gotowego preparatu BURGOPLAK dodać środek konserwujący celem ochrony przed powstawaniem szkodliwych mikroorganizmów. Skuteczność dodawanego środka konserwującego należy sprawdzać i stosować na własną odpowiedzialność. Informacje i dozowanie środków konserwujących określają wytwórcy tego produktu. Przy stosowaniu BURGOPLAK należy samemu sprawdzać skuteczność działania , a w szczególności wytwarzanie , przetwarzanie preparatu, wytrzymałość i wiązanie wzajemne części klejących.
Wykorzystanie i przylepność na materiale nośnym na skutek różnych okoliczności może mieć wpływ , który nie jest znany producentowi preparatu BURGOPLAK.

OBCHODZENIE SIĘ Z PREPARATEM :

Zaleca się używanie rękawic i okularów ochronnych. BURGOPLAK wg rozpoznania nie jest środkiem niebezpiecznym w myśl załącznika I nr 1.1 ( Rozporządzenia dotyczącego materiałów niebezpiecznych)

Dalsze dane i wskazówki zawiera lista danych dotyczących bezpieczeństwa pracy.

SKŁADOWANIE:

W zamkniętych pojemnikach i temperaturze otoczenia od 10 C do 30 C preparat może być przechowywany w okresie 12 miesięcy od daty produkcji.

Należy unikać mocnego nagrzania oraz działania mrozu.