Kleje do billboardów

Profesjonalny klej do billboardów gwarantuje bardzo dobre przyleganie materiałów reklamowych do podłoża. Proponujemy rozwiązania o składzie wykazującym wzmocnioną przyczepność. Zastosowanie specjalnych rozwiązań daje gwarancję trwałości produktu i mocne zespolenie nawet w trudnych warunkach pogodowych. Wśród propozycji znajdują się wyroby do zastosowania „papier na papier” bądź „papier na blachę”. Produkty dobrze przywierają do różnego rodzaju podłoży. W naszym asortymencie dostępne są kleje plakatowe w opakowaniach 1, 5, 30 kg. Odznaczają się dużą wydajnością, a różnorodność gramatur pozwala zaspokoić małe, średnie i duże zapotrzebowanie na produkt. Chętnie udzielamy dodatkowych informacji dotyczących składu oraz rodzaju zastosowania produktu. Nasze kleje znajdują zastosowanie głównie przy wyklejaniu billboardów, ale stosować je można również do naklejania plakatów, posterów itp.

Oferta klejów COVERAX kierowana jest do agencji reklamowych i wyklejaczy profesjonalnie zajmujących się obsługą sieci billboardów, wymagających kleju gwarantującego łatwość przygotowania, bezproblemowe wyklejanie, optymalną przyczepność plakatów do tablicy, wysokie walory estetyczne i łatwość czyszczenia.

Wśród naszych propozycji znajdują się produkty do wyklejania „papier na papier” oraz „papier na blachę”. Chętnie udzielamy dodatkowych informacji odnośnie sposobu użycia, proporcji rozrabiania, wydajności oraz możliwości mieszania z innymi produktami.

KLEJE PLAKATOWE

Unicell K – Polisacharydowy klej do billboardów sprzedawany w postaci proszku do rozrobienia, klejący wszystkie rodzaje papieru plakatowego. Używany do klejenia „papier na papier”.

Burgoplak – Gotowy klej do billboardów.

 

W asortymencie produktów naszej firmy, oprócz artykułów chemii elewacyjnej, znajdują się także profesjonalne dodatki do klejów do plakatowania. Są one niezbędne w przypadku reklam zewnętrznych, bowiem umożliwiają optymalne łączenie artykułu z powierzchnią np. billboardu.

Oferowane przez naszą firmę preparaty przygotowane są przede wszystkim po to, by działać konserwująco na zastosowany klej, co z kolei przyczynia się do zwiększenia siły trzymania danej substancji. Dodatkowo środki te wykazują właściwości grzybobójcze oraz antybakteryjne.
Szczególnie trudnym czasem dla zakładania plakatów jest zima. Niskie temperatury oraz stosunkowo wysoki poziom wilgoci mogą powodować odklejanie się reklam. W tym celu polecamy preparaty antymrozowe, które uniemożliwiają zamarznięcie substancji.

Nasza oferta obejmuje również specjalne środki, znacznie ułatwiające usuwanie pozostałości po poprzednich materiałach reklamowych.

ŚRODKI KONSERWUJĄCE

Burgozid MER - Techniczny środek konserwujący z mocnymi właściwościami Grzybobójczymi do emulsji woskowej i środków klejących. Preparat zawiera wyraźne spektrum środków działających antybakteryjnie, a w szczególności działa przeciw drożdżom i grzybom pleśniowym.

DODATKI ANTYMROZOWE

Uni Antifrost - Środek przeciwko zamarzaniu przeznaczony do gotowych klejów plakatowych i płukania papieru.

USUWANIE POZOSTAŁOŚCI

Burgofit 134 R - preparat do usuwania pozostałości po kleju do billboardów