Inne Colnix GX

Conil GX

Każdy, kto choć raz przygotowywał samodzielnie posiłek, zdaje sobie sprawę, z iloma zabrudzeniami się to wiąże. Restauracje, bary i inne punkty gastronomiczne, które przygotowują jedzenie przez cały dzień, są na nie narażone w ogromnym stopniu, przy równoczesnym wymogu zachowania bezwzględnej higieny. Dlatego silnie skoncentrowane preparaty czyszczące w gastronomii są niezbędne. Muszą one poradzić sobie z tak ciężkimi zabrudzeniami, jak na przykład przypalone resztki oleju, tłuszczu lub białka. Preparaty czyszczące dostępne w naszej ofercie są przeznaczone do mycia stalowych urządzeń i można je stosować jako roztwór lub bez rozcieńczania.

Op. zł/1kg (netto) cena opakowania (netto) cena opakowania (brutto)
1 kg 34,00 zł 34,00 zł 41,82 zł
5 kg 28,30 zł 141,50 zł 174,05 zł
10 kg 25,50 zł 255,00 zł 313,65 zł

Opakowania: 1 kg, 5kg, 10kg, 20 kg

Koncentrat do usuwania przypalonych tłuszczy i resztek oleju z urządzeń ze stali zwykłej lub nierdzewnej.

Opis produktu

CONIL GX jest gotowym do użycia alkalicznym, silnym koncentratem czyszczącym. CONIL GX szybko i skutecznie usuwa przypalone tłuszcze, pozostałości oleju, białka i jego spalonych resztek, a także sadzę, nikotynę i woski.

Obszary zastosowań

CONIL GX jest produktem stosowanym w piekarniach, zakładach gastronomicznych, masarskich itp. CONIL GX służy do czyszczenia mat konwekcyjnych, rusztów grillowych, palenisk, frytkownic i innych urządzeń piekarniczych wykonanych ze stali nierdzewnej lub zwykłej.
CONIL GX nadaje się do codziennego stosowania i do gruntownego mycia okresowego; jest biodegradalny.

Nie nadaje się do czyszczenia urządzeń z aluminium i powierzchni lakierowanych!

Sposób użycia

CONIL GX stosuje się w stanie nie rozcieńczonym lub jako roztwór wodny. Koncentrat zalecany jest dla ekstremalnie zanieczyszczonych powierzchni; zwykle wystarczająco skuteczny jest roztwór wodny od 1:5 do 1:20 w zależności od stopnia zabrudzenia. CONIL GX nanieść natryskiem lub szmatką, pozostawić na okres 5 - 10 minut i dobrze wypłukać. W razie potrzeby zabieg powtórzyć. Temperatura wody i mytych urządzeń: od +5 do 40 ºC.