Chemia elewacyjna Oczyszczanie

Losonit Forte

Op. zł/1l (netto) cena opakowania (netto) cena opakowania (brutto)
1 l 81,00 zł 81,00 zł 99,63 zł
5 l 75,40 zł 377,00 zł 463,71 zł
10 l 71,90 zł 719,00 zł 884,37 zł

Opakowania: 1 kg, 5 kg, 10 kg

Koncentrat do usuwania opornych plam po wosku, tłuszczu, bitumach oraz pozostałości po gumie do żucia, tonerze, lakierze do paznokci itp.

Opis produktu:

LOSONIT FORTE jest silnym koncentratem na bazie rozpuszczalnika cytrynowego do usuwania opornych plam po farbach, tłuszczach, atramencie, bitumach, wosku, gumach, pomadkach, kredkach i pastelach. Usuwa pozostałości po wielu klejach, gumach do żucia, tonerze, po lakierze do paznokci itp. Jest skuteczny także na niektóre rodzaje graffiti.

LOSONIT FORTE po spłukaniu nie pozostawia na powierzchniach śladów po usuwanych zabrudzeniach.

Obszary zastosowań:

Przydatność preparatu należy sprawdzić zawsze przez wykonanie próby.

Sposób użycia:

W przypadku ekstrakcji LOSONIT FORTE nanieść na zabrudzone miejsce. W przypadku gum do żucia i innych opornych plam pozostawić na okres 1 – 5 minut. Przy silniejszych zaplamieniach lepszy efekt uzyska się przez wcieranie zmywacza w podłoże. Następnie czyszczenie przeprowadzać w zwykły sposób.

W pozostałych przypadkach LOSONIT FORTE należy nanieść zmywacz na suchą szmatkę i wycierać plamy od zewnątrz do jej środka. Na koniec przetrzeć powierzchnię czystą wilgotną ścierką.

Preparatu lub jego resztek nie wylewać do gruntu, wód ani do kanalizacji deszczowej. Przestrzegać lokalnych reguł dot. ścieków!