Chemia elewacyjna Oczyszczanie

Losonit

 
Op. zł/1l (netto) cena opakowania (netto) cena opakowania (brutto)
1 l 41,80 zł 41,80 zł 51,41 zł
5 l 37,20 zł 186,00 zł 228,78 zł
10 l 35,90 zł 359,00 zł 441,57 zł

Opakowania: 1 kg, 5 kg, 10 kg

Koncentrat do rozpuszczania smoły, bitumów i tłuszczy.

Opis produktu:

LOSONIT zawiera emulgator rozpuszczający smoły, bitumy, podkłady malarskie, smary, farby olejne itp.

Obszary zastosowań:

LOSONIT usuwa stwardniałe masy bitumiczne, powłoki asfaltowe, smary, woski, podkłady malarskie i oleje z podłoży nie wrażliwych na rozpuszczalniki jak aluminium, szkło, posadzki kamienne, klinkier, płyty z betonu płukanego, okładziny betonowe itp.

LOSONIT jest przydatny do czyszczenia maszyn, sprzętu do smołowania itp. oraz odzieży.

Przydatność preparatu należy sprawdzić zawsze przez wykonanie próby.

Sposób użycia:

Przed rozpoczęciem pracy osłonić przyległe elementy wrażliwe na działanie rozpuszczalników. Czyste powierzchnie leżące poniżej należy osłonić lub zmoczyć wodą, aby nie wchłonęły spływających rozpuszczonych zanieczyszczeń. LOSONIT nanosić obficie szczotką z naturalnego włosia na suchą powierzchnię, pozostawić na pewien czas, zwilżyć wodą po czym zmywać szczotką i wodą. W przypadku chropowatych podłoży pracować myjnią ciśnieniową z dołu do góry, utrzymując w stanie wilgotnym elementy znajdujące się poniżej. W razie potrzeby zabieg powtórzyć. Ze względu na szybkie parowanie nie pracować po stronie słonecznej i przy silnym wietrze. Zaleca się pracę małymi odcinkami. W przypadku opornych zanieczyszczeń wskazane jest zabezpieczenie powierzchni folią i pozostawianie preparatu nawet na 24 godziny.

Preparatu lub jego resztek nie wylewać do gruntu, wód ani do kanalizacji deszczowej. Przestrzegać lokalnych reguł dot. ścieków!