Chemia elewacyjna Impregnaty

Siloxan SVA

Op. zł/1l (netto) cena opakowania (netto) cena opakowania (brutto)
1 l 42,00 zł 42,00 zł 51,66 zł
5 l 39,40 zł 197,00 zł 242,31 zł
10 l 37,35 zł 373,50 zł 459,41 zł

Rozpuszczalnikowy impregnat hydrofobizujący i odświeżający kolor do wszystkich chłonnych podłoży mineralnych.

Opis produktu:

SILOXAN SVA to głęboko penetrujący impregnat ochronny zawierający krzemiany i żywice akrylowe; nie ogranicza dyfuzji pary wodnej. Zabezpiecza podłoże przed działaniem warunków atmosferycznych i nadaje świeży wygląd impregnowanym materiałom. Impregnat SILOXAN SVA ma znakomitą przyczepność do chłonnych podłoży mineralnych i wysycha na przeźroczystą, nie klejącą błonę, wysoce odporną na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne.

Obszary zastosowań:

Impregnat SILOXAN SVA może być użyty na wszystkich chłonnych podłożach mineralnych, jak kamień naturalny i sztuczny, cegła, klinkier, nie szkliwione płytki ceramiczne, beton, lastriko, tynki i mineralne powłoki malarskie. itp. Nie nadaje się do kamieni szkliwionych, warunkowo zaś do polerowanych lub szlifowanych.

Przydatność dla podłoża należy zawsze sprawdzić przez wykonanie próby.

SILOXAN SVA sprawdza się na zniszczonych elewacjach ceglanych odświeżając i ujednolicając jej fakturę.

Sposób użycia:

Przed pracą osłonić metale, szkło i inne elementy przyległe. Powierzchnia powinna być sucha i chłonna i oczyszczona z wszelkich zanieczyszczeń. SILOXAN SVA nanosić równomiernie jedno- lub dwukrotnie „mokro na mokro” pędzlem, wałkiem, lub natryskiem. Unikać nadmiernej aplikacji na powierzchni o niskiej chłonności; ew. świeżo impregnowaną powierzchnię przemyć rozpuszczalnikiem benzynowym.
Preparatu lub jego resztek nie wylewać do gruntu, wód ani do kanalizacji deszczowej.