Chemia elewacyjna Impregnaty

Siloxan SV 290 F

 

Opakowanie Cena netto / 1 litr
1 litr 37,00 PLN
5 litrów 34,00 PLN
10 litrów 32,00 PLN

Rozpuszczalnikowy impregnat hydrofobizujący do wszystkich chłonnych podłoży mineralnych z jednoczesną ochroną przed glonami.

Opis produktu:

SILOXAN SV 290 F to impregnat rozpuszczalnikowy o wysokiej zawartości krzemianów do hydrofobizacji kamienia naturalnego i sztucznego; zawiera substancje czynne chroniące podłoże przed skażeniem mikrobiologicznym. Pobierając wilgoć z powietrza hydrolizuje w polisiloksan.

SILOXAN SV 290 F posiada następujące zalety:

Obszary zastosowań:

SILOXAN SV 290 F nadaje się na wszystkie chłonne podłoża mineralne, jak kamień naturalny i sztuczny, cegła, klinkier, beton, tynki i mineralne powłoki malarskie.

Sposób użycia:

Powierzchnia przeznaczona do impregnacji powinna być czysta, chłonna i sucha lub wilgotna (nie może być mokra. Osłonić metale, szkło i inne elementy przyległe. Impregnat nanosić równomiernie do nasycenia, przynajmniej dwukrotnie „mokro na mokro” pędzlem, wałkiem, lub natryskiem.

Optymalną aplikacją jest polewanie. Unikać tworzenia się błony na powierzchniach o małej chłonności lub nierównej strukturze (ew. przemyć rozpuszczalnikiem benzynowym). Preparatu lub jego resztek nie wylewać do gruntu, wód ani do kanalizacji deszczowej. Przestrzegać lokalnych reguł dot. ścieków