Chemia elewacyjna Impregnaty

Siloxan SV 190 F

Op. zł/1l (netto) cena opakowania (netto) cena opakowania (brutto)
1 l 39,00 zł 39,00 zł 47,97 zł
5 l 34,00 zł 170,00 zł 209,10 zł
10 l 31,75 zł 317,50 zł 390,53 zł

Rozpuszczalnikowy impregnat hydrofobizujący do wszystkich chłonnych podłoży mineralnych z jednoczesną ochroną przed glonami.

Opis produktu:

SILOXAN SV 190 F to krzemianowy impregnat rozpuszczalnikowy do hydrofobizacji kamienia naturalnego i sztucznego; zawiera substancje czynne chroniące podłoże przed skażeniem mikrobiologicznym. Pobierając wilgoć z powietrza hydrolizuje w polisiloksan.

SILOXAN SV 190 F posiada następujące zalety:

Obszary zastosowań:

SILOXAN SV 190 F nadaje się na wszystkie chłonne podłoża mineralne, jak kamień naturalny i sztuczny, cegła, klinkier, beton, tynki i mineralne powłoki malarskie.

Sposób użycia:

Powierzchnia przeznaczona do impregnacji powinna być czysta, chłonna i sucha lub wilgotna (nie może być mokra. Osłonić metale, szkło i inne elementy przyległe. Impregnat nanosić równomiernie do nasycenia, przynajmniej dwukrotnie „mokro na mokro” pędzlem, wałkiem, lub natryskiem. Optymalną aplikacją jest polewanie. Unikać tworzenia się błony na powierzchniach o małej chłonności lub nierównej strukturze (ew. przemyć rozpuszczalnikiem benzynowym).

Preparatu lub jego resztek nie wylewać do gruntu, wód ani do kanalizacji deszczowej. Przestrzegać lokalnych reguł dot. ścieków!