Chemia elewacyjna Antygraffiti

Plexi Clean

 
Op. zł/1l (netto) cena opakowania (netto) cena opakowania (brutto)
1 l 52,00 zł 52,00 zł 63,96 zł
5 l 46,40 zł 232,00 zł 285,36 zł
10 l 44,10 zł 441,00 zł 542,43 zł

Opakowania: 1 l, 5 l, 10l, 20l

Preparat do usuwania graffiti z podłoży wrażliwych na rozpuszczalniki, zwłaszcza z tworzyw sztucznych i plexiglasu (szkła organicznego).

Opis produktu:

PLEXI CLEAN jest wysokiej jakości koncentratem ( nie zawierającym estrów )biologicznie rozkładalnym przeznaczonym do usuwania farb i graffiti z delikatnych, głównie gładkich podłoży, wrażliwych na silne rozpuszczalniki, przydatny zwłaszcza w urządzeniach, obiektach i pojazdach komunikacji miejskiej.

PLEXI CLEAN jest skuteczny w usuwaniu wielu aerozoli, tuszy długopisowych, flamastrów, ołówków, pomadek do ust, kredek woskowych, taśm klejących, etykiet, farb drukarskich offsetowych i anilinowych ( druków fleksograficznych ) itp. ze wszystkich jednorodnych powierzchni, jak:

Preparat jest biologicznie rozkładalny.

Sposób użycia:

Powierzchnie jednorodne

Plexi Clean nanieść na powierzchnię za pomocą natrysku, pędzla lub gąbki, zależnie od rodzaju gruntu (od 5 do10min) odczekać i natychmiast rozpuszczoną farbę lub resztki kleju zmyć, a następnie wilgotną ścierką wytrzeć.

Sprawdzić wytrzymałość podłoża ze sztucznej skóry!

Powierzchnie porowate

Na oczyszczone powierzchnie nanieść preparat za pomocą natrysku. Po wystarczającym czasie oddziaływania (5 do 10 min) pod wysokim ciśnieniem wody miejsce po zastosowanym preparacie dokładnie spłukać.
Nie należy dopuścić do zaschnięcia preparatu. W przypadku jednak zaschnięcia należy zmyć miejsce jeszcze raz. Inne części budowlane należy chronić przed penetracją środka czyszczącego poprzez osłonę lub mocne nawilżenie wodą lub alkalicznym środkiem czyszczącym.