Antygraffiti

Posiadamy w asortymencie produkty z serii antygraffiti, pozwalające na zachowanie pierwotnego wyglądu ścian. W asortymencie znajdują się specjalne grunty na bazie wodnej emulsji, które podnoszą wartość ochronną powłok zabezpieczających. Proponujemy bogaty wybór preparatów antygraffiti, zapewniających odpowiednią ochronę przed trwałym wnikaniem efektów wandalizmu w podłoża ścian. W połączeniu z rozbudowanym asortymentem specjalnych zmywaczy zapewniają one kompleksową ochronę podłoży. Produkty są łatwe w użyciu, a stosowanie całej serii pozwala skutecznie zabezpieczyć powierzchnię przed negatywnym wpływem wandalizmu. Podłoża, również mineralne, są chronione przed wnikaniem w głąb barwnika, dzięki czemu możliwe jest szybkie i skuteczne usunięcie farby. Wśród naszych produktów znajdują się także preparaty biodegradowalne – bezpieczne dla środowiska.

Kiedy sztuka uliczna zamienia się w akt wandalizmu, chcemy jak najszybciej pozbyć się nieestetycznych malunków ze ściany. Dotyczy to zwłaszcza wspólnot mieszkaniowych oraz właścicieli budynków jednorodzinnych. Możemy jednak podjąć pewne kroki zanim dojdzie do dewastacji. Powłoka antygraffiti pozwoli zachować pierwotny wygląd ścian i zabezpieczyć fasadę przed trwałym wnikaniem barwników. Firma COVERAX oferuje specjalne preparaty do chłonnych, niechłonnych, mineralnych podłoży, a także wykonanych z tworzyw sztucznych.

Graffiti niekiedy oszpeca fasadę budynku, a samo zamalowanie ściany czasami nie wystarcza, ponieważ malunek wciąż prześwituje spod powłoki malarskiej. W takich przypadkach dobrym rozwiązaniem będzie specjalistyczne czyszczenie elewacji i nałożenie powłoki antygraffiti na część elewacji z zachowaniem linii podziałów architektonicznych. Środek może występować w systemie traconym lub trwałym. Sprawdzi się na takich podłożach, jak tynk, beton, cegła klinkierowa czy kamień naturalny. Odpowiednio zabezpieczona powierzchnia umożliwia szybsze i bardziej skuteczne usunięcie farby.

Profesjonalna chemia elewacyjna – powłoka antygraffiti

Proponujemy także wodne i rozpuszczalnikowe powłoki antygraffiti zarówno do zwartych i mało chłonnych powierzchni, jak również betonu. Charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne oraz chemikalia. Niektóre preparaty posiadają także właściwości oleofobowe oraz wyróżniają się wytrzymałością na działanie kwasów i zasad. Przed ich nałożeniem podłoże musi być chłonne, suche i oczyszczone z wszelkich zabrudzeń.

Warto także zastosować zmywacze graffiti, które wykazują wyjątkową skuteczność w usuwaniu większości farb w aerozolu, różnych rodzajów tuszy, wosków, lakieru do paznokci, klejów, taśm samoprzylepnych, etykiet, a także farb drukarskich. Są one odpowiednie do czyszczenia różnorodnych jednolitych powierzchni. Należą do nich okładziny ścienne wykonane z tworzyw sztucznych czy wybrane typy pleksi oraz inne podobne materiały.

Masz dodatkowe pytania? Nie wiesz, na jaką powłokę antygraffiti się zdecydować? Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci pomogą wybrać zabezpieczenie dopasowane do indywidualnych potrzeb.

SYSTEMY ANTYGRAFFITI

Powłoki

Impregnaty

GRUNTY POD ANTYGRAFFITI

ZMYWACZE GRAFFITI